DOJAZD W MNIEJ NIŻ 30 MINUT

ZADZWOŃ TERAZ
534844232

CAŁODOBOWY 24/7 SERWIS HOLOWNICZY
http://pomoc-drogowa-poznan24.pl/wp-content/uploads/2017/07/cennik3-1920x200.jpg

Gdy nie można kontynuować jazdy, konieczne jest wezwanie pomocy. Nasza firma gwarantuje Państwu bezpieczne holowanie w Poznaniu. Cennik takiej usługi jest zależny od wielu czynników. Po pierwsze, istotna jest odległość miejsca, w którym zdarzyła się awaria, od siedziby naszej firmy. Czasem, znaczenie ma również odległość od punktu serwisowego. Progi i przedziały zostają ustalone w zależności od liczby kilometrów.

Drugą kwestią, jest wymiar prac załadunkowych i rozładunkowych. Znaczenie ma np. stan samochodu, czyli chociażby niesprawny układ jezdny. Ważne są również takie czynniki jak całościowy rozmiar oraz rodzaj holowanego pojazdu. Przykładowo, auta sportowe, o niskim zawieszeniu, będą wymagały nieco innego „traktowania” niż innego rodzaju samochody. Jak widać, istnieje dużo czynników, które wpływają na holowanie. Cennik jest ustalany na podstawie indywidualnej sytuacji.

Bezpieczne holowanie 24h na dobę. Usługi zawsze w dobrej cenie

Wielu sytuacji na drodze po prostu nie jesteśmy w stanie przewidzieć. W takich momentach, dobrze mieć godnego zaufania partnera, w postaci firmy, która zawsze przyjedzie na czas i udzieli fachowej pomocy. Jako firma o bogatym doświadczeniu w obsłudze klienta, zapewniamy Państwu bezpieczne holowanie w Poznaniu. Cennik obejmuje bardzo korzystne, konkurencyjne na rynku ceny. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu widocznym na stronie, aby poznać więcej szczegółów.

Pomoc drogowa 24h to serwis, który świadczy wysokiej jakości usługi holownicze, które często są niezbędne podczas kolizji i problemów na drodze.

Dane Kontaktowe

  • Poznań, ul. Krańcowa 48/110
  • Biernatki, ul. Główna 65, gmina Kórnik
  • 534844232
  • 24 godzin na dzień, 7 dni w tygodniu