DOJAZD W MNIEJ NIŻ 30 MINUT

ZADZWOŃ TERAZ
534844232

CAŁODOBOWY 24/7 SERWIS HOLOWNICZY
http://pomoc-drogowa-poznan24.pl/wp-content/uploads/2017/04/Fotolia_96179173_Subscription_XXL-1920x200.jpg

Pomoc drogowa autolaweta Poznań

Kiedy w trakcie trasy przydarzy się nam awaria, stłuczka lub wypadek, pierwszym krokiem jest skorzystanie z pomocy drogowej. Jedną z najczęściej zamawianych usług jest autolaweta. Poznań i okolice mogą skorzystać z usług naszej profesjonalnej firmy, wyposażonej w wysokiej klasy sprzęt. Nasze lawety doskonale nadają się do wyciągania aut z różnych problematycznych sytuacji. Niezależnie od tego, czy jesteś uczestnikiem wypadku, stłuczki czy może zdarzyła Ci się zwykła awaria – chętnie udzielimy Ci swojej pomocy. Wszystko to o dowolnej porze, ponieważ, aby zapewnić jak najlepszą obsługę swoim klientom, nasza laweta działa 24 h na dobę! Dobrze wiemy, że problemy z autem zdarzają się o każdej porze i dlatego oferujemy Ci całodobową, kompleksową pomoc drogową.

pomoc drogowa laweta poznań

Kiedy należy skorzystać z usługi holowania? Najczęściej zamawia się ją w sytuacji, gdy pojazd w ogóle nie jest w stanie jechać. Nie są to tylko i wyłącznie zdarzenia związane z kolizjami na drodze, ale również np. z zepsuciem się sprzęgła, pojawieniem się nieoczekiwanych problemów z zawieszeniem, oponami, czy niemożności odpalenia silnika. Wzrost częstotliwości występowania tego rodzaju sytuacji ma miejsce przede wszystkim w okresie zimowym i wakacyjnym, kiedy to auto staje się niesprawne m.in. z powodu rozładowanego akumulatora. W takich momentach, należy wybrać numer zaufanej firmy, dzięki której po niedługim czasie przybędzie laweta. Kórnik, Poznań i okolice są rejonem, w którym świadczymy swoje usługi. Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy drogowej. Autolaweta Poznań

Nasza firma wyróżnia się wysoką jakością świadczonej obsługi, doświadczoną ekipą pracowników, szybkim czasem reakcji i sprzętem dostosowanym do różnorodnych sytuacji. Ze względu na to, że tego typu usługa jest zawsze awaryjna, docieramy do Państwa przez całą dobę. Dlatego, gdy jak najszybciej potrzebna jest laweta, której obsługa będzie cechowała się korzystną ceną oraz wysoką dbałością o bezpieczeństwo – niezależnie od pory dnia, zapraszamy do kontaktu!

Pomoc drogowa 24h to serwis, który świadczy wysokiej jakości usługi holownicze, które często są niezbędne podczas kolizji i problemów na drodze.

Dane Kontaktowe

  • Poznań, ul. Krańcowa 48/110
  • Biernatki, ul. Główna 65, gmina Kórnik
  • 534844232
  • 24 godzin na dzień, 7 dni w tygodniu