DOJAZD W MNIEJ NIŻ 30 MINUT

ZADZWOŃ TERAZ
534844232

CAŁODOBOWY 24/7 SERWIS HOLOWNICZY
//pomoc-drogowa-poznan24.pl/wp-content/uploads/2017/07/wynajem-lawety1-1.jpg

Laweta Poznań wynajem

Sytuacje losowe na drodze są tym, z czym musi liczyć się każdy kierowca. W razie wypadku, stłuczki, lub nagłej, niespodziewanej awarii auta, bardzo często konieczna będzie laweta. W Poznaniu wynajem profesjonalnej i korzystnej cenowo pomocy drogowej, wbrew pozorom, jest całkowicie możliwy. Nasza firma świadczy usługi wysokiej jakości, w ramach których zapewniamy kompleksową pomoc drogową i powypadkową.

Holowanie samochodu z pomocą znajomego nie zawsze jest możliwe i rozsądne – dlatego właśnie w sytuacjach awaryjnych, konieczna jest laweta. Wynajem staje się zupełnie konieczną opcją, gdy jesteśmy uczestnikami poważniejszej kolizji. W takim momencie auto najczęściej nie może jechać, a nawet jeżeli może – czasem nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jakie inne szkody spowodowała stłuczka lub kolizja. Nie wiemy, czy nie pogorszymy sytuacji, odpalając samochód. Czasem można przewidzieć, że chociaż auto w jakiś sposób jedzie, to coś nie gra. Zamiast podejmować ryzyko, lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Oczywiście sam wybór firmy świadczącej takie usługi jest istotny. Znaczenie ma przede wszystkim to, jak szybko dotrze do nas zamówiona laweta. Wynajem powinien więc obejmować szybki czas reakcji i całodobową obsługę. Właśnie taki rodzaj usług świadczymy swoim klientom – nasza firma działa w zakresie 24 godzin dziennie, dzięki czemu możemy zaoferować skuteczną pomoc w każdej, awaryjnej sytuacji. Doskonale wiemy, że tego rodzaju zdarzenia są losowe i nie zdarzają się tylko od 8 do 16. Dlatego zawsze mogą Państwo liczyć na naszą profesjonalną, całodobową pomoc.

Pomoc drogowa 24h to serwis, który świadczy wysokiej jakości usługi holownicze, które często są niezbędne podczas kolizji i problemów na drodze.

Dane Kontaktowe

  • Poznań, ul. Krańcowa 48/110
  • Biernatki, ul. Główna 65, gmina Kórnik
  • 534844232
  • 24 godzin na dzień, 7 dni w tygodniu