DOJAZD W MNIEJ NIŻ 30 MINUT

ZADZWOŃ TERAZ
534844232

CAŁODOBOWY 24/7 SERWIS HOLOWNICZY
http://pomoc-drogowa-poznan24.pl/wp-content/uploads/2017/07/likiwadacja-1920x200.jpg

Profesjonalna likwidacja szkód powypadkowych.

Jako uczestnicy ruchu drogowego zawsze musimy liczyć się z tym, że może dojść do wypadku lub stłuczki. Nieprzewidziane sytuacje takie jak nieodpowiednie zachowanie niektórych kierowców, niespodziewane awarie samochodów, czy nawet problemy na drodze wynikające z niekorzystnych warunków atmosferycznych, mogą prowadzić do poważnych szkód. Pojazd może ulec mniej lub bardziej rozległemu zniszczeniu, dlatego tak ważne jest wezwanie profesjonalnej pomocy drogowej, zlokalizowanej możliwie jak najbliższej miejsca wypadku. Tylko w taki sposób będziemy mogli przetransportować auto, jak i uzyskać pomoc w innych kwestiach związanych z przebiegiem kolizji czy stłuczki.

Naprawy powypadkowe samochodów z polis OC i AC, ustalane są według procedur ustalonych z ubezpieczycielem. Chociaż wypadek drogowy zawsze jest bardzo stresującą sytuacją, należy jak najszybciej zabezpieczyć całe miejsce i w miarę możliwości spisać notatkę z miejsca zdarzenia. Zapewnimy Państwu bezpieczny transport uszkodzonego pojazdu lawetą i pomoc w likwidacji szkód powypadkowych – wszystko to w korzystnych cenach.

Profesjonalna likwidacja szkód powypadkowych

Kiedy sytuacja jest trudna, najlepiej sięgnąć po pomoc zaufanej firmy. Najczęściej niezbędne jest holowanie, chociaż niektóre drobne naprawy można przeprowadzić również na miejscu. Czasem jednak konieczne jest przeprowadzenie poważniejszych, dłużej trwających napraw. Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie pomocy drogowej w Poznaniu, dostępne przez 24 godziny na dobę.

Pomoc drogowa 24h to serwis, który świadczy wysokiej jakości usługi holownicze, które często są niezbędne podczas kolizji i problemów na drodze.

Dane Kontaktowe

  • Poznań, ul. Krańcowa 48/110
  • Biernatki, ul. Główna 65, gmina Kórnik
  • 534844232
  • 24 godzin na dzień, 7 dni w tygodniu