Przejdź do treści

Holowanie pojazdów Poznań

Każdy kierowca musi liczyć się z sytuacją, w której dojdzie do wypadku. W takich momentach często niezbędne jest holowanie aut. Poznań i Kórnik mogą liczyć w tym względzie na pomoc doświadczonej firmy, dysponującej flotą profesjonalnych lawet. Niestety czasem zdarza się, że wypadek czy stłuczka, nie wynikają wcale z naszej winy, tylko z nieodpowiedzialności innych osób znajdujących się na drodze lub nawet zwykłego, nieszczęśliwego przebiegu zdarzeń. Raz problemem jest awaria, innym razem – niespodziewany brak paliwa. Nie wszystkie sytuacje da się przewidzieć i choć czasem wydaje się, że zadbaliśmy o wszystko, utrudnienia spowodowane warunkami atmosferycznymi lub zachowaniem pozostałych kierowców mogą stać się przyczyną, dla której będziemy musieli skorzystać z pomocy fachowców.

Najczęściej konieczne jest wtedy holowanie pojazdu. Poznań jest obszarem, w którym ze względu na bardzo rozwiniętą sieć komunikacyjną, może dochodzić do licznych stłuczek i wypadków. Wówczas sztuką jest znalezienie dobrej firmy, która nie tylko będzie prowadzić kompleksowe usługi pomocy drogowej, posiadać dobrej jakości sprzęt i doświadczonych pracowników, ale również nie będzie nas zbyt dużo kosztować. Pomoc drogowa Poznań 24 oferuje Państwu całodobową obsługę w tym holowanie auta w Poznaniu i okolicach. W zakres zasięgu naszego działania wchodzi również miasto Kórnik. Holujemy zarówno za dnia, jak i w nocy, przez 24 godziny na dobę. Wszystko to w atrakcyjnych warunkach cenowych. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy dojdzie do stłuczki czy wypadku – dlatego prawdziwie skuteczna pomoc drogowa działa niezależnie od pory dnia.

Pomoc drogowa 24h – holowanie Poznań

Nawet najbardziej doświadczeni kierowcy potrzebują czasem profesjonalnej obsługi. Zdarza się nawet, że podróż zostaje przerwana ze względu na brak paliwa. Choć wydawałoby się, że taka sytuacja jest niemal niemożliwa, to jednak zawsze może się zdarzyć. Dlatego w sytuacjach awaryjnych, zdecydowanie warto posiadać w telefonie kontakt do pomocy drogowej. Przed zadzwonieniem do konkretnej firmy, zawsze należy zorientować się wcześniej, w jakim rejonie Polski funkcjonuje. Niezależnie od powodu zaistniałego zdarzenia, bardzo często potrzebne jest holowaniem samochodu.

Nasze usługi świadczymy zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorstwom. Posiadamy doskonałej jakości lawety, które poradzą sobie z rozbitymi autami leżącymi na poboczach jezdni. Transportujemy samochody osobowe i dostawcze, które uległy wypadkom, kolizjom lub awarii na drodze. Według założenia naszej firmy, do zadań profesjonalnej pomocy drogowej należy zarówno usuwanie awarii na drogach, jak i autoholowanie pod wskazany przez klienta adres. Dlatego w ramach naszych usług, mogą Państwo skorzystać również z pomocy w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych.

Pomoc drogowa 24h to serwis, który świadczy wysokiej jakości usługi holownicze, które często są niezbędne podczas kolizji i problemów na drodze.

Znajdziesz nas w Poznaniu 24/7